  Het Stille Pand (2006-2021)
Het Stille Pand contact & info
CONTACT Het beheer en onderhoud van deze website is in handen van: André Bongers Langstraat 71 2140 Borgerhout tel. 03 235 03 38 e-mail: hetstillepand@live.be Met dank aan Frits Schetsken en Roger Nupie voor hun taalkundig advies en medewerking!
DISCLAIMER De benaming Het Stille Pand.art is een geregistreerde domeinnaam en bijgevolg wettelijk beschermd. Deze website is een onvoorwaardelijke vriendendienst. Er worden geen vergoedingen of bijdragen gevraagd. De individuele bewoners van deze site zijn verantwoordelijk voor de geplaatste inhoud. Zij leveren tekst- en beeldmateriaal aan dat door de webmaster vrij en naar eigen creatief inzicht gelay-out wordt. Geen enkel onderdeel van de website mag gebruikt worden voor reproductie, onder welke vorm dan ook, tenzij daartoe vooraf de goedkeuring van de betrokkene werd ontvangen. De webmaster aanvaardt geen enkele schadevergoeding van welke aard dan ook omwille van onjuistheden of tekortkomingen op de website. en kan in geen geval aansprakelijk worden gesteld voor de inhoud en het bestaan van websites waarnaar hyperlinks werden voorzien vanop deze website. De opname van links naar externe websites betekent niet dat de webmaster de elementen goedkeurt die deze site bevatten of waaruit ze werden opgebouwd, en impliceert niet noodzakelijk een samenwerking tussen hemzelf en de eigenaars van deze sites. Google Analytics Diensten zoals Google Analytics maken gebruik van analytische cookies. Door middel van deze cookies krijgen eigenaren van websites inzicht in het gebruik van hun website. De privacy van de bezoeker blijft met deze analytische cookies gewaarborgd. Met deze data kunnen websites geoptimaliseerd worden, waardoor je de gebruikerservaring voor bezoekers kunt verbeteren. Voor analytische cookies die worden gebruikt om het verkeer op een website te analyseren, hoef je geen toestemming aan de bezoeker te vragen. Hierover moeten bezoekers wel geïnformeerd worden in een cookie- of privacyverklaring. Voor meer informatie rlees lees De algemene verordening gegevensbescherming van de CBPL. Auteursrechten op het internet https://economie.fgov.be/ Stichting Brein (NL) https://stichtingbrein.nl/
UPDATES WEBSITE (enkel de 10 recentste) datum auteur link 08/10//2021 HSP Art vernieuwde site 10/10/2021 Michaël Van Caeneghem Waar je moet zijn 13/10/2021 Michaël Van Caeneghem The hill we climb, vertaling Will van Broeckhoven 16/10/2021 Leo Dutoy retrospectief, met dank aan Pieter De Koninckx 20/10/2021 Kunstkring J.Gorus nieuwe expo terugblik expo Johann Kauth 22/10/2021 Vera Seppion a students model
© foto: Vera Seppion
Albert Hagenaars https://www.alberthagenaars.nl/ Vera Seppion, Frozen Poëts Ampersand en Tilde http://ampersandentilde.blogspot.com/ Roger Nupie, Abrikozen voor Ali Roger Nupie, Wilfried Adams herdacht Auteursrechten op het internet https://economie.fgov.be/ Het Stille Pand, deze pagina Bert Bevers https://www.bertbevers.com/ http://detafelvan1.blogspot.com/ Roger Nupie, Aan Bert Bevers Bob Peeters, fotografie https://www.bobjectief.be Michaël Van Caeneghem, Hofpoorttheater Elckerlijc Carla Kamphuis-Meijer http://www.carlakamphuis-meijer.nl Vera Seppion, Carla Kamphuis’ Wiske Coronagedicht.nl https://coronagedicht.nl Roger Nupie, Mijn overbuurvrouw is een meeuw Chrystos https://www.poetryfoundation.org/poets/chrystos Annmarie Sauer, Met rode inkt De Boekhouding, blog van de V.V.L. http://deboekhouding.blogspot.com V.P.M.Bio, Lasnaden van de lach De Verborgen Hoek http://deverborgenhoek.blogspot.com/2015/05/rose-vandewalle-zwanenzang.html Rose Vandewalle, Zwanenzang De Schaal van digther https://digther.blogspot.com/search/label/Rose%20Vandewalle Rose Vandewalle, Golfslag De Vallei, François Vermeulen https://devallei.wordpress.com/ Roger Nupie, De Vallei 32 Roger Nupie, De Vallei 43 Rose Vandewalle, Bibliografie Dimitri Sterkens, film director https://www.belgianginger.com/ Michaël Van Caeneghem, Theater el Negocito Records https://elnegocitorecords.com Cel Overberghe Enola https://www.enola.be Cel Overberghe Eugeen Van Mieghem Museum http://www.vanmieghemmuseum.com/ Vera Seppion, Carla Kamphuis’ Wiske Frank De Vos http://frankdevos.be/ Rose Vandewalle,Zwanenzang Koffie Stories https://www.koffiestories.be Frits Schetsken, Conscienceroute 4 (bij Cuperus koffie & thee) Frozen Poets http://frozenpoets.blogspot.com/ Vera Seppion, Frozen Poëts Gegevensbeschermingsautoriteit De algemene verordening gegevensbescherming van de CBPL Het Stille Pand, deze pagina
Heists Kamertoneel https://www.heistskamertoneel.com Michaël Van Caeneghem, Theater Michaël Van Caeneghem, Heists Kamertoneel Hofpoortteater Elkerlijc Turnhout https://www.elckerlijc.com/ Michaël Van Caeneghem, Theater Michaël Van Caebeghem, Hofpoorttheater Elckerlijc Kunst in huis https://kunstinhuis.be Cel Overberghe Kwadratuur https://www.kwadratuur.be Cel Overberghe MariJo More https://www.marijomoore.com/ Annmarie Sauer, Woestijnwoorden Mededelingen van het Centrum voor Documentatie & Reëvaluatie http://mededelingen.over-blog.com Roger Nupie, Versteend verstild Nathan Gotlib https://nathangotlib.com/ Kunstkring Jacques Gorus, Nathan Gotlib Nicole Van Overstraeten https://onbedaarlijkbordeaux.blogspot.com/2021/03/de-heuvel-die-ons-wacht- vertaling.html Michaël Van Caeneghem, The hill we climb Paul Bulteel http://www.paulbulteel.eu Roger Nupie, Boxed Riet Verhelst https://www.rietverhelst.com/ Kunstkring Jacques Gorus vzw Ron Scherpenisse http://ronscherpenisse.blogspot.com/ Kunstkring Jacques Gorus, vzw Skribis Self-publishing https://skribis.be Cel Overberghe, poëzie Stan (Constant) Baele http://www.stan-baele.be/ Leo Dutoy Stichting Brein https://stichtingbrein.nl/ Het Stille Pand, deze pagina Suara Suara Dari Utara http://puisibelanda.blogspot.com/ Roger Nupie, Buah apricot untuk ali Symforosa http://www.symforosa.org/ Rose Vandewalle, Bibliografie Theater Meneer Zowenzo Heist-o/d-Berg https://www.facebook.com/Theater-Meneer-Zowenzo/ Michaël Van Caeneghem, Theater Michaël Van Caeneghem, Theater Meneer Zowenzo Walden Art Stories Walden art stories Cel Overberghe, poëzie W.O.1 http://www.wo1.be/ Michaël Van Caeneghem, Na de bom Zool (Gerry Vergult aka Fred A.) http://www.zool.be/ (Malwarebytes geeft waarschuwing voor Trojan) Michaël Van Caeneghem, De angst voorbij
GELINKT